Android Geliştirici Günleri 2015’te Sizi Neler Bekliyor?

1Android Geliştirici Günleri etkinliğine az bir zaman kaldı. Etkinlikte alanında uzman konuşmacıların sunumları yanında Android’e giriş, IOS’a Giriş, Cardboard, Unity,Android Wear,Polymer ve BLE gibi konularda çalıştaylar ve 24 saatlik hackathon da düzenlenecek. Etkinlik programı kısa bir süre önce açıklandı. Android Geliştirici Günleri etkinliğinin 11/12 Mayıs 2015 tarihlerinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde herkese açık ve ücretsiz olacağını tekrar hatırlatalım. AGG 2015 kayıtları devam etmekte olup burayı tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

2Aklınızdaki proje fikrini 24 saat içerisinde Hackingfest Ankara’da geliştirebilir, sürpriz ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Ödüller ve detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

3Etkinlikte sunumlar ve çalıştayların yanında eğlenceli aktiviteler de sizleri bekliyor olacak. Elektronik yapbozlar, sanal gerçeklik oyunları, masa oyunları, interaktif ve eğlenceli DIY projelerini deneyerek keşfetme şansı, en yeni mini bilgisayar kartlarını ve android uyumlu maker ürünlerini inceleme imkanı ve 3D yazıcılar AGG etkinliği ile sizlere sunulacak.

4Android Uygulaması hazır, Google Play’de yayında! Etkinlik programını takip etmek ve sürpriz hediyeleri kazanmak için AGG 2015 uygulamasını buradan indirebilirsiniz!

 

İletişim:

contact@androiddeveloperdays.com

www.androiddeveloperdays.com

Leave a Reply