Başbakan Değil Cumhurbaşkanı Diyeceksin!

11 yıldır sayın Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığını sürdürüyor. Fakat kendisi o kadar çok halka sesleniyor ki bizim için kimi zaman bir başbakan kimi zaman cumhurbaşkanı ana baba kardeş çocuk öğretmen… Herkes oldu bizim için. Özelimiz kalmadı.
Kızlı erkekli oturamaz olduk.
Şort giyemez olduk.
Yazı yazamaz, sesimizi çıkaramaz,mesleğimizi yapamaz olduk.
Nefes alırken sormadığım için kendimi kötü hisseder oldum dostlar!!

image

Şimdi akıllarda bir soru var. Devamı ne olacak?
Yeni gündemimiz sayın Başbakanın Cumhurbaşkanı olacağı yönünde. Peki Cumhurbaşkanı olunca ne değişecek? Eğer sayın Abdullah Gül’ün izinden giderse ne ala. Belli şeyler için söylüyorum bunu yanlış anlaşılmasın. Benim demek istediğim sayın Cumhurbaşkanının sessizliği. Varlığıyla yokluğu bir gibi bana göre. Bunun nedeni tartışılır. Acaba Başbakanın yüksek sesinden mi, ülkenin durumundan ötürü duyduğu hoşnut mu?
Çoğu kişi aralarının da iyi olmadığını düşünüyor. Bu yüzden sayın Abdullah Gül’ün çok yorum yapmadığını, topluma  karşı yola el ele başlayıp  bu yolda anlaşmazlıklar olduğunu göstermemek amacıyla böyle davrandığını söylüyorlar. Veya sayın Erdoğan’ın düşüncelerini tamamen desteklediği için sessiz kaldığı söyleniyor.

image

Neyse artık bunları tartışmak için çok geç.
Artık RTE Cumhurbaşkanı olursa neler olacak.Eskisi gibi bizimle iletişime mi geçecek doyasıya. Yoksa ne olacak?
Kimse kestiremiyor geleceği konu Türkiye gündemi olunca…
Bu kadar çok insan karşıyken Türkiye de olanlara, sesimiz duyulamıyor. Başbakanımız tek başına sesi kısılsa dahi duyurabiliyor. Tek bir insan nasıl yapıyor bunu. Daha doğrusu bu gücü ona kim verdi? Valla ben vermedim. Sen mi verdin yoksa?

image

 

Yazıcı Tamiri Sigma Defence Ankara Kız Yurdu